Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Pēdējie jaunumi

Jauni met.materiāli

Metodisko materiālu izvērtēšanas tabula >>>

Šī tabula ir pieejama arī MY-HUB mājas lapa, kā arī ir oficiāli prezentēta divās starptautiskās konferencēs un ir iesniegti divi zinātniskie raksti.

Lietpratības konkurss

 izglītības programmas 21015911 izglītojamajiem

 

    2024. gada 3. aprīlī mūsu skolas 3 C klašu skolēni ieradās Antūžu pamatskolā, lai piedalītos lietpratības konkursā. Bija ieradušies arī skolēni no vairākām apkārtējām skolām. 

  "Antūžu skolas direktore un skolotāji sagaidīja mūs ar bagātīgi klātu brokastu galdu. Iestiprinājušies, devāmies uz skolas sporta zāli. Tur mūs "ieveda" dziesmotais dzeltenais autobuss. Un tad visu gudrā Pūce aicināja mūs piedalīties konkursā.

    Konkursa uzdevumi bija ļoti interesanti. Bija jāmakšķerē zivis, jābaro cālis un pīle, jāatpazīst un jāatrod divi vienādi putni un jāraksta cipari ar lentu. Grūtāk gāja ar vectētiņa un vecmāmiņas safrizēšanu. Tas bija piņķerīgi!

     Ņēmām dalību arī lielajā pavasara orķestrī un spēlējām īstus mūzikas instrumentus. Grūti bija ar līdzsvara turēšanu, taču tas bija jautri! Arī skolotājas pamēģināja veikt kādu uzdevumu, kas nemaz nebija tik viegli.  Pasākuma beigās Antūžu skolas direktore izveidoja "uguņošanu". Tas gan bija pārsteigums!

    Skolas direktore mūs uzaicināja arī nākamgad piedalīties šājā konkursā. Noteikti brauksim un piedalīsimies!"

5.ca klases audzinātāja A. Blāze

Konkurss "Protu, varu, daru!"

    2024. gada 15.februārī Rīgas 5.pamatskolā – attīstības centrā jau 4.reizi notika topošo virtuves darbinieku konkurss “Protu, varu , daru!”, kurā 8 Latvijas komandas, kā arī viesi no Lietuvas un Igaunijas varēja parādīt savas profesionālās prasmes, radošumu un praktiskās iemaņas. 

     Pulcējot labākos speciālistus un skolotājus no dažādām skolām, tika novērtēts mācībās apgūtais, kā arī smeltas jaunas zināšanas un iedvesma. Īpašs pārsteigums bija Elmārs Tannis, kurš ieradās pasākumā, lai iedvesmotu jauniešus un novadītu aizrautīgu meistarklasi skolotājiem.

    Paldies Ilonai Liepiņai un Elmāram Tannim par radīto prieku, pozitīvismu un sniegtajām zināšanām.

 

Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!

    2024. gada 6. februārī svinīgajā pasākumā “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!” sumināja Rīgas pašvaldības skolu labākos skolēnus 2023. gadā. 

    Mūsu skolas nominants - 3. profesionālās pamatizglītības grupas skolnieks Arnis Ostrovskis, saņēma pateicību par pilsonisko līdzdalību un skolas tēla popularizēšanu.

    Sveicam un lepojamies!

https://izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba?target=news_item&news_item=godinas-labakos-rigas-skolenus-2023-gada-12538

 

    C klašu psākums par godu

Latvijas 105. dzimšanas dienai  

    15. novembrī mūsu skolas C klašu skolēni pulcējās kopā, lai nosvinētu Latvijas dibināšanas  105. gadadienu. Katra klase uzklāja nelielu svētku galdu, veidoja svētku dekoru - salvešu turētāju. Kopā gājām rotaļās, dejojām un dziedājām, meklējām ar simbolu palīdzību draugus. Pasākuma noslēgumā noskatījāmies videoprezentāciju par Latviju un tās iedzīvotāju darbu, vaļaspriekiem, svētku svinēšanas tradīcijām.

 

 

    Jaunāko klašu skolēni darbojās radošajās darbnīcās, kuras sagatavoja un novadīja klašu audzinātāji un to palīgi.