Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Pēdējie jaunumi

Jauni met.materiāli

Metodisko materiālu izvērtēšanas tabula >>>

Šī tabula ir pieejama arī MY-HUB mājas lapa, kā arī ir oficiāli prezentēta divās starptautiskās konferencēs un ir iesniegti divi zinātniskie raksti.

Ziemassvētku prieku meklējot

   21. decembrī mūsu skolas C klašu skolēni, vecāki, asistenti un skolotāji pulcējās, lai kopā izbaudītu Ziemassvētku tuvošanos. Muzikālajā pasākumā skolēni satika Rūķi piparkūku cepēju, Jaunā 2023. gada simbolu Trusi, kuri kopā ar pasākuma vadītāju un dīdžeju palīdzēja atklāt un piedzīvot svētku prieku.  

   Paldies visiem skolotājiem un asistentiem, kuri palīdzēja organizēt un novadīt svētkus!

   Novēlam visām mūsu skolas ģimenēm gaišus Ziemassvētkus

un priekpilnu Jauno gadu!

Kur guļ Ziemassvētki?

Gari nāca, gari nāca
Tie lielie Ziemassvētki.
Tekat, bērni, saņemat
Tos lielos Ziemassvētkus.

Šogad pasākums notika latviskā gaisotnē. Piedalījās visas klases, jo tām bija jāsagatavo katrai savs uzdevums. Tā mēs visi uzzinājām par bluķa vilkšanas nozīmi, ķekatniekiem, dzirdējām, kādam jābūt mielastam Ziemassvētku vakarā. Dziedājām dziesmas, minējām mīklas, gājām rotaļās. Dzirdējām daudz ticējumus un tautasdziesmas.

Paldies visiem klašu audzinātājiem, ka sagatavojāt skolēnus pasākumam!