Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Cienījamie vecāki, skolēni un skolas darbinieki!

Posted 21. gada 1. Sep

Ir klāt diena, kuru katru gadu gaidām kā Jaunu Sākumu! Kādam no mums tā ir skolas gaitu uzsākšana pirmo reizi 1.klasē, citam atkal atgriešanās skolā, lai pakāptos jau nākamajā klasē. Vēl kādam no mums tā ir pirmā darba diena mūsu skolā vai turpinājums jau ilgai un radošai pedagoga karjerai. Katrs mēs esam īpašs un neatkārtojams. Tomēr ir kaut kas, kas mūs visus vieno – tā ir mūsu Rīgas 3.pamatskola! Skola, kurā vienmēr esam gaidīti, saprasti un jūtamies labi!

Lai tā vienmēr būtu arī turpmāk, es aicinu jūs visus šajā mācību gadā būt aktīviem mācībās un visos darbiņos, būt laipniem un labestīgiem vienam pret otru, sadarboties un būt izpalīdzīgiem! Mūsu skola būs tāda, kādu paši to veidosim!

Protams, arī šajā mācību gadā mums jāsadzīvo ar blakus esošo Covid-19 situāciju. Un šajā jomā mūsu skolas atbildīgie pārstāvji sekos līdzi visai jaunākajai informācijai un informēs par to.

Skolēniem novēlu, lai skolā jums veicas it visā! Katru jaunu dienu uzsāciet ar vēlmi iemācīties kaut ko jaunu!

Skolotājiem – lai pietiek enerģijas un pozitīvisma, lai vienmēr rodat pleca sajūtu!

Vecākiem vēlu izpratni un pacietību, jo bieži viss jaunais liekas kā stāvs kalns , kurā jāuzkāpj. Bet, kad būsiet tur uzkāpuši, tad gandarījums noteikti neizpaliks! Aicinu jūs uz nepārtrauktu sadarbību! Kāpsim tajā kalnā kopā!

Šim mācību gadam vēlos iedot līdzi ik katram šos vārdus:

…Lai sakrātā saules gaisma

Man palīdz ik dienu, ik brīdi

No iesāktā nenovērsties

Un vienmēr teikt možu “labrīt”!...

 

Rīgas 3.pamatskolas

direktore Dace Skeranska