Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Jaunumi un aktualitātes 2021./2022.mācību gadā

DROŠS MĀCĪBU GADA SĀKUMS

Izzinošs pārgājiens pa Torņakalnu

Posted 21. gada 22. Sep

Šī gada 17. septembris skolā bija pārgājienu diena.

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, sākot no 6. klases skolēni devās izzinošā pārgājienā pa Torņaklalnu- Arkādijas parks, Māras dīķis, O. Vācieša un Akuratera muzejs, Torņakalna baznīca un vēl, un vēl...

Read the rest of this entry »

Cienījamie vecāki, skolēni un skolas darbinieki!

Posted 21. gada 1. Sep

Ir klāt diena, kuru katru gadu gaidām kā Jaunu Sākumu! Kādam no mums tā ir skolas gaitu uzsākšana pirmo reizi 1.klasē, citam atkal atgriešanās skolā, lai pakāptos jau nākamajā klasē. Vēl kādam no mums tā ir pirmā darba diena mūsu skolā vai turpinājums jau ilgai un radošai pedagoga karjerai. Katrs mēs esam īpašs un neatkārtojams. Tomēr ir kaut kas, kas mūs visus vieno – tā ir mūsu Rīgas 3.pamatskola! Skola, kurā vienmēr esam gaidīti, saprasti un jūtamies labi!

Lai tā vienmēr būtu arī turpmāk, es aicinu jūs visus šajā mācību gadā būt aktīviem mācībās un visos darbiņos, būt laipniem un labestīgiem vienam pret otru, sadarboties un būt izpalīdzīgiem! Mūsu skola būs tāda, kādu paši to veidosim!

Protams, arī šajā mācību gadā mums jāsadzīvo ar blakus esošo Covid-19 situāciju. Un šajā jomā mūsu skolas atbildīgie pārstāvji sekos līdzi visai jaunākajai informācijai un informēs par to.

Skolēniem novēlu, lai skolā jums veicas it visā! Katru jaunu dienu uzsāciet ar vēlmi iemācīties kaut ko jaunu!

Skolotājiem – lai pietiek enerģijas un pozitīvisma, lai vienmēr rodat pleca sajūtu!

Vecākiem vēlu izpratni un pacietību, jo bieži viss jaunais liekas kā stāvs kalns , kurā jāuzkāpj. Bet, kad būsiet tur uzkāpuši, tad gandarījums noteikti neizpaliks! Aicinu jūs uz nepārtrauktu sadarbību! Kāpsim tajā kalnā kopā!

Šim mācību gadam vēlos iedot līdzi ik katram šos vārdus:

…Lai sakrātā saules gaisma

Man palīdz ik dienu, ik brīdi

No iesāktā nenovērsties

Un vienmēr teikt možu “labrīt”!...

 

Rīgas 3.pamatskolas

direktore Dace Skeranska

Mazaizsargāto ģimeņu bērniem iespējams saņemt bezmaksas skolas preču komplektus

Posted 21. gada 27. Aug

Lai palīdzētu uzsākt skolas gaitas maznodrošināto, trūcīgo, kā arī krīzes situācijā nonākušo ģimeņu bērniem, Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām aicina pieteikties skolas piederumu komplektiem, kas paredzēti bērniem vecumā no 5 līdz 16 gadiem. Atbalsta komplektus ģimenes var saņemt izdales punktos visā Latvijā.

Lasīt tālāk >>>

Zinību diena - 1.septembrī

Posted 21. gada 26. Aug

Jau kļavu lapas sārtojas,

Jau rindā dzērves kārtojas.

Uz siltām zemēm dzērves trauc,

Mūs šodien visus skola sauc.

*** Atgādinām, ka Covid 19 ierobežojumu ietvaros skolas teritorijā skolēnu pavada viens vecāks vai aizbildnis

*** vecākam, aizbildnim vēlams uzturēties skolas pagalmā

*** sīkāka informācija pie klašu audzinātājiem

SKOLĒNU TESTĒŠANA 26. un 27. AUGUSTĀ

Posted 21. gada 24. Aug

KLAŠU AUDZINĀTĀJI!

  • Iepriekš paņemiet testus no medmāsas.
  • Skolēnu testēšana notiks klases telpā(vai kādā blakus esošā brīvā telpā, skatieties pēc situācijas)Ja rodas problēmas, drīkst doties pie medmāsas.
  • Skolēns testu nodod Jums un, kad viss izdarīts, testus nodotiet skolas medmāsai.
  • Ja skolēns norādītajā datumā nevar ierasties, centīsimies norunāt citu testa nodošanas dienu.
  • Vecāks skolas telpās nenāk, izņemot, ja ir asistents vai 1. klases skolnieka vecāks.
  • Zemāk pievienota atļauja, lai testētu skolēnu, kuru vajag parakstīt likumiskajam pārstāvim. Šo atļauju varēs izprintēt arī vecāks jau mājās. Ja šādas iespējas nav, nāciet tām pakaļ uz vietnieku kabinetu.
Read the rest of this entry »

Zinību diena klātienē!

Posted 21. gada 20. Aug

Agiežamies klātienē!

Posted 21. gada 17. Aug

Jaunajā mācību gadā izglītības ieguves process visās izglītības pakāpēs tiks organizēts klātienē, ievērojot Covid-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipus – regulāru informēšanu, distancēšanos, higiēnu un personas veselības stāvokļa uzraudzību.

Visu informāciju apkopotā veidā atradīsi Izglītības un zinātnes ministrija mājaslapā: https://www.izm.gov.lv/lv/jaunums/jauno-macibu-gadu-klatiene-saks-visas-izglitibas-pakapes

Infografika par mācību procesu norisi

Informācija par skolēnu e-taloniem

Posted 21. gada 12. Aug

Portālā www.eriga.lv turpinās pieteikšanās “Skolēna kartei”.

“Rīgas satiksme” aicina Rīgas 1., 5., un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus noformēt sava bērna “Skolēna karti” portālā www.eriga.lv līdz 25. augustam.

Ja “Skolēna karte” portālā www.eriga.lv tiks noformēta līdz 25. augustam, to jau no 1. septembra to varēs saņemt izglītības iestādē, kurā bērns mācās, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

Read the rest of this entry »

Izglītības iestāžu darbinieku vakcinācija- iespēja īstenot mācības klātienē!

Posted 21. gada 5. Aug

Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kura pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu savu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms - šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, un līdz ar to tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru un vīrusu cirkulācija sabiedrībā. 

Read the rest of this entry »

Drošs mācību gada sākums

Posted 21. gada 19. Jul

7 BIEŽĀKIE MĪTI PAR VAKCINĀCIJU

Mīts Nr.1: Vakcīnas ir eksperimentālas, ko apliecina melnais apgrieztais trīsstūris vakcīnu lietošanas instrukcijā.

Visas Latvijā izmantotās vakcīnas pret Covid-19 ir pārbaudītas tikpat stingri un rūpīgi kā jebkuras citas zāles. Lai iegūtu apstiprinājumu, zāles ir izpildījušas visas uzraugošo institūciju prasības. Melnais apgrieztais trīsstūris nozīmē tikai to, ka šīs ir zāles, kuras pēc reģistrācijas periodā uzrauga vēl rūpīgāk. Simbola mērķis ir aicināt cilvēkus aktīvi ziņot par blakusparādībām, tādējādi papildinot drošuma datus, kas iegūti pētījumos pirms zāļu/vakcīnu reģistrācijas. Starp citu, VISU vakcīnu un citu bioloģiskas izcelsmes zāļu, kas reģistrētas Eiropā pēc 2011. gada 1. janvāra, lietošanas instrukcijās un zāļu aprakstos ir šāds melns trīsstūris.

Read the rest of this entry »