Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Jaunumi un aktualitātes 2021./2022.mācību gadā

Jautrie Ziemas svētki

Posted 21. gada 23. Dec

Mūsu skolā Ziemassvētki atnāk ar izrotātām klasēm, gaiteņiem un logiem, ar piparkūku smaržu no skolas mācību virtuves, kur gan lielie, gan mazie jau divas nedēļas cep piparkūkas gan dāvanām, gan “kārajiem zobiņiem.” Ziemassvētki mūsu skolā atnāk arī ar dziesmām, rotaļām, dejām un smiekliem.

Read the rest of this entry »

Sveiciens Ziemassvētkos

Posted 21. gada 20. Dec

Read the rest of this entry »

Izsludināta ārkārtas situācija valstī no 2021. gada no 11.oktobra

Posted 21. gada 10. Oct
No rītdienas skolās stundu laikā un koplietošanas telpās gan skolēniem, gan pedagogiem jālieto sejas maskas (izņemot bērnus pirmsskolas iestādēs).
Jāievēro klases burbuļa princips, kad vienā telpā neatrodas dažādu grupu, klašu vai kursu skolēni. 
Esam atbildīgi, lai saglabātu mācības klātienē!  ej.uz/xnsg
 
 

Labo darbu nedēļa skolā-2021

Posted 21. gada 8. Oct

Šī nedēļa aizritēja darbīgā noskaņā.  Nav jau tā, ka mēs neprotam darīt labus darbus. Bet šonedēļ dažus darbiņus īpaši vēlamies izcelt. 

Skolas volejbola laukumā 6. b klases zēni starpbrīžos un pēc stundām visu nedēļu strādāja pie skolas tradīcijas - veidoja lapu labirintu.

Read the rest of this entry »

Lai jauka SKOLOTĀJU DIENA!

Posted 21. gada 3. Oct

Read the rest of this entry »

C klašu Miķeļdienas izstāde

Posted 21. gada 2. Oct

Skaistā rudens mandala ar Miķelīti viducī rotā mūsu skolas pagalmu. Paldies, ruden, par tavām dāvanām!

Trīs Miķeļi bungas sita
Vārtu staba galiņā;
Nākat, meitas, skatīties,
Kur sitās maizes tēvi.

Read the rest of this entry »

"Varu un Daru" 2021

Posted 21. gada 1. Oct

Š.g. 30.septembrī piedalījāmies Rīgas 5.pamatskolas-attīstības centra rīkotajās sacensībās “Varu un daru!”, kur ieguvām 3.vietu. No mūsu skolas piedalījās 6 skolēni, kuri uzdevumus veica sadarbojoties komandā un nepadevās grūtībās.

Read the rest of this entry »

Izzinošs pārgājiens pa Torņakalnu

Posted 21. gada 22. Sep

Šī gada 17. septembris skolā bija pārgājienu diena.

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, sākot no 6. klases skolēni devās izzinošā pārgājienā pa Torņaklalnu- Arkādijas parks, Māras dīķis, O. Vācieša un Akuratera muzejs, Torņakalna baznīca un vēl, un vēl...

Read the rest of this entry »

Cienījamie vecāki, skolēni un skolas darbinieki!

Posted 21. gada 1. Sep

Ir klāt diena, kuru katru gadu gaidām kā Jaunu Sākumu! Kādam no mums tā ir skolas gaitu uzsākšana pirmo reizi 1.klasē, citam atkal atgriešanās skolā, lai pakāptos jau nākamajā klasē. Vēl kādam no mums tā ir pirmā darba diena mūsu skolā vai turpinājums jau ilgai un radošai pedagoga karjerai. Katrs mēs esam īpašs un neatkārtojams. Tomēr ir kaut kas, kas mūs visus vieno – tā ir mūsu Rīgas 3.pamatskola! Skola, kurā vienmēr esam gaidīti, saprasti un jūtamies labi!

Lai tā vienmēr būtu arī turpmāk, es aicinu jūs visus šajā mācību gadā būt aktīviem mācībās un visos darbiņos, būt laipniem un labestīgiem vienam pret otru, sadarboties un būt izpalīdzīgiem! Mūsu skola būs tāda, kādu paši to veidosim!

Protams, arī šajā mācību gadā mums jāsadzīvo ar blakus esošo Covid-19 situāciju. Un šajā jomā mūsu skolas atbildīgie pārstāvji sekos līdzi visai jaunākajai informācijai un informēs par to.

Skolēniem novēlu, lai skolā jums veicas it visā! Katru jaunu dienu uzsāciet ar vēlmi iemācīties kaut ko jaunu!

Skolotājiem – lai pietiek enerģijas un pozitīvisma, lai vienmēr rodat pleca sajūtu!

Vecākiem vēlu izpratni un pacietību, jo bieži viss jaunais liekas kā stāvs kalns , kurā jāuzkāpj. Bet, kad būsiet tur uzkāpuši, tad gandarījums noteikti neizpaliks! Aicinu jūs uz nepārtrauktu sadarbību! Kāpsim tajā kalnā kopā!

Šim mācību gadam vēlos iedot līdzi ik katram šos vārdus:

…Lai sakrātā saules gaisma

Man palīdz ik dienu, ik brīdi

No iesāktā nenovērsties

Un vienmēr teikt možu “labrīt”!...

 

Rīgas 3.pamatskolas

direktore Dace Skeranska

Mazaizsargāto ģimeņu bērniem iespējams saņemt bezmaksas skolas preču komplektus

Posted 21. gada 27. Aug

Lai palīdzētu uzsākt skolas gaitas maznodrošināto, trūcīgo, kā arī krīzes situācijā nonākušo ģimeņu bērniem, Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām aicina pieteikties skolas piederumu komplektiem, kas paredzēti bērniem vecumā no 5 līdz 16 gadiem. Atbalsta komplektus ģimenes var saņemt izdales punktos visā Latvijā.

Lasīt tālāk >>>