Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Lielie lasīšanas svētki

Posted 20. gada 9. Mar

Sestdien, š.g. 7.martā, Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā notika ikgadējie "Lielie lasīšanas svētki". Mūsu skolas skolēni šajos svētkos piedalās jau 3.gadu. Skolēni visu mācību gadu dažādās vecuma grupās lasa un vērtē grāmatas. Speciālā žūrija (BJVŽ ) apkopo rezultātus. Šis gads mūsu skolai bija īpašs. Par ieguldītu darbu "Lasīšanas veicināšanas programmā" un tās atbalstīšanā LNB  Bērnu literatūras centrs šogad izvēlējās Rīgas 3.speciālās pamatskolas 3. a klases skolotāju Laimu Bensoni.

Pateicības vārdus un apbalvojumu skolotājai pasniedza Kultūras Ministrijas pārstāvis.

Paldies visiem skolotājiem, kuri iesaistīja skolēnus "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā" un atbalstīja "Lasīšanas un veicināšanas programmu". Paldies arī vecākiem par atbalstu un sapratni grāmatu lasīšanas nepieciešamībā. Lasīsim grāmatas un dzīvosim notikumiem bagātā un aizraujošā pasaulē.

 

Rīgas 3.speciālās pamatskolas bibliotekāre,

Marina Kreigere.

Foto ieskats